The Playbarn Hakkında

The Play Barn Türkiye'deki ilk ve tek saatlik oyun/eğlence/emanet işletim sisteminin markasıdır.

2000 yılında İstanbul'da İngiliz Mr. Play U.K. Firmasının Türkiye ve K.K.T.C. temsilciliği (Caroline Koç tarafından) alınmak suretiyle başlamış ve Türkiye'nin sosyo-ekonomik yapısı çerçevesinde geliştirilmiştir.

2003 yılında tüm haklarını Esin Uzunoğlu'nun devraldığı The Play Barn, bir çocuk yuvası değildir. Oyun merkezli çocuk eğitiminde Amerika ve Avrupa'da çok yerleşmiş bir sistemin Türkiye'deki ilk ve tek uygulayıcısıdır.

The Play Barn, bir çocuk yuvası değil. The Play Barn çocuklar için sınırların kuralların olmadığı uluslararası kültürlerin kaynaştığı özgür, eğlenceli, aile hayatını kolaylaştıran bir çözüm ortağıdır.

Oyun merkezli çocuk eğitiminde Amerika ve Avrupa'da çok yerleşmiş bir sistemin Türkiye'deki ilk ve tek uygulayıcısıdır. The Play Barn sisteminde çocuk önceden kayıt yaptırmaksızın günün istediği saati gelir parmak izi (finger print) alınarak dilediği kadar kalır ve kaldığı süre kadar ücret öder.

Bu ücretin % 10'u bonus olarak hesabında birikir ve istediği Play Barn'da kullanabilir. Bunun dışında doğumgünü organizasyonları, aylık oyun grupları, anne-bebek grupları, gezi, kurslar ve istediğiniz mekanlarda organizasyonlar düzenlenir.

Bununla birlikte The Play Barn bünyesinde çocuklar dışında büyüklere yönelik hizmetler de vardır. Catering olanağından yararlanıp konuklarını ağırlamaktan ve kablosuz (wireless) internet hizmeti ile ofisini The Play Barn'a taşımaya, tüm aktiviteler sırasında da kapalı devre kamera sistemi ile çocuğunu izlemeye varıncaya dek her şey ince detayları ile düşünülmüş ve profesyonel olarak birimlere ayrılmıştır.

The Play Barn indoor soft play, bahçe oyun alanı, resepsiyon, mini mağaza, cafeler, aktivite odası, parti odaları, mini sinema, mini berber gibi bölümlerden oluşmaktadır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder